اپلیکیشن مشتری

96/01/07 دوشنبه 18:58


آیفون ۶ اپل ۲۷ سپتامبر رسما وارد خاورمیانه می‌شود

دو گوشی هوشمند جدید اپل با نام‌های iPhone 6 و iPhone 6۶ Plus از روی ۲۷ سپتامبر یعنی ۸ روز پس از معرفی رسمی آنها همزمان با بازارهای آمریکا و اروپا وارد فروشگاه‌های اپل در خاورمیانه می‌شوند.


به گزارش ایتنا، این طور که شعبه اپل در کشور امارات گزارش داده است، گوشی هوشمند iPhone 6 مجهز به نمایشگر ۴.۷ اینچی بدون هر گونه قرارداد مخابراتی با قیمت ۲۵۹۹ درهم و گوشی ۵.۵ اینچی iPhone 6 Plus نیز با قیمت پایه ۲۹۹۹ درهم امارات در این کشور فروخته می‌شوند.
البته شرکت اپل اعلام کرده است که به صورت همزمان قاب‌های محافظ و دیگر لوازم جانبی مورد نیاز این محصولات را نیز به دست کاربران می‌رساند.

با این اتفاق قیمت مدل‌های کنونی گوشی‌های هوشمند اپل کاهش خواهد یافت.
بنابراین کاربران می‌توانند گوشی هوشمند آیفون 5S را به قیمت ۲۱۹۹ و مدل آیفون 5C را به قیمت ۱۶۹۹ درهم در کشور امارات خریداری کنند.

از آنجایی که خاورمیانه یکی از بازارهای اصلی برای فروش محصولات اپل محسوب می‌شود، این شرکت بزرگ الکترونیکی تصمیم گرفته است این بار همزمان با بازارهای بزرگ جهانی گوشی‌های هوشمند جدید خود را وارد خاورمیانه کند. لازم به ذکر است که پیش از این برای عرضه مدل‌های جدید گوشی هوشمند اپل در خاورمیانه ماه‌ها زمان صرف می‌شد و به عنوان مثال، در سپتامبر سال ۲۰۱۲ میلادی گوشی هوشمند آیفون ۵ معرفی شد و شرکت اپل در دسامبر آن سال محصول یاد شده را به دست کاربران منطقه رساند.

منبع:باز پخش مشتری کام

security_code